Se afișează postările cu eticheta CIVILIZATIILE REPTILIENE. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta CIVILIZATIILE REPTILIENE. Afișați toate postările

sâmbătă, 15 octombrie 2016

S-AU INTORS NAVELE REPTILIENE


S-AU INTORS NAVELE REPTILIENE


Dragii mei,

Stateam in zilele acestei saptamani si ma gandeam despre ce sa mai scriu. Despre fratiile Babilonului si Israelului, similare cu cea a Egiptului, desfacute si acestea dupa doua luni de cautari si experiente absolut “minunate”? Sau despre masivele actiuni de otravire energetica ce au venit peste Romania in ultimele zile, in special din tunelurile subterane ce exista sub intreg teritoriul? Despre tunelele timpului si despre obstructiile facute de civilizatiile controloare, ce pana la deblocarea lor au generat mari batai de cap? Sau despre o actiune de mare amploare pe care Cerul a pornit-o si pe care mai multi stiu ca o anunt inca de la inceputul verii? Multe mai sunt de spus, insa pentru toate cele de mai sus voi aloca cate un articol fiecarui subiect in parte, in perioada ce urmeaza, la aceasta ora ele fiind oricum niste situatii deja rezolvate.
Intr-un final ce am facut? Nu am luat nici o decizie cu ce sa incep. Asa este: cand dau toate navala peste tine, nu mai vrei niciuna, ca sa nu se supere intre ele. Incepand cu alaltaieri insa, nu a mai fost nevoie sa aleg, pentru ca mi s-a dat ocazia sa pot comunica ceva nou si de mare importanta.
Era joi, in jur de ora 12. Am inceput sa aud in astral mantra “Om Mani Padme Hum”. Dar nu oricum. Era pe linia melodica ce mie imi trezeste amintirea unora dintre cele mai profunde si frumoase momente ce le-am putut trai vreodata: inceputul initierii in iubire a civilizatiilor, prin initierea in iubire a reptilienilor. Se intampla in toamna anului 2012. Experientele de atunci au fost expuse intr-un articol numit “Povestea mea”, iar linkul catre acel articol este dat mai jos, pentru cine nu stie despre asta si este interesat a afla mai multe:


Aceasta mantra, cunoscuta ca si mantra ce trezeste compasiunea, isi face simtita energia de obicei, atunci cand o asculti, la nivelul timusului, centrul compasiunii. In contextul reptilian insa, se simte o energie extrem de puternica a iubirii, pe chakra inimii, pentru ca ei sunt activati pe inima si pe iubirea neconditionata.
In primavara anului 2013 navele reptiliene au plecat. Toate etapele au fost scrise in articolele ce acum pot fi gasite in blog la sectiunea “Civilizatiile reptiliene” (in bara din partea dreapta). Au plecat in spatiu, sa-l propovaduiasca pe Hristos si pe Mihail. Au plecat sa ajute alte planete sa cunoasca iubirea, asa cum au cunoscut-o si ei.
Asa cum am mai scris, reptilienii sunt confundati deseori cu draconienii. Cei ce s-au manifestat la nivelul planetei noastre, in ultimile mii de ani, sunt umanoizi de conformatie solida, fara coada si au o piele cu solzi. De aceea exista aceasta confuzie. Pentru om, tot ce este cu solzi se numeste reptila. Din punctul lor de vedere insa, treburile nu prea stau asa. Ei se considera complet diferiti fata de civilizatiile draconiene. Ochii sunt galbeni cu pupila verticala. Arata cam ca in imaginea de mai jos, doar ca sunt ceva mai solizi decat atat.


 Reptilienii i-au servit pe draconieni si probabil si pe alte civilizatii, dintr-un motiv foarte simplu. Le fusese facuta promisiunea ca vor fi ajutati sa activeze chakra inimii. Dorinta li s-a implinit dar nu de acolo de unde au crezut ei atata amar de vreme. Au incercat tot timpul deschidere de forma tehnologica. Au apelat la inginerie genetica. Au facut multe lucruri in acest sens dar nimic nu le-a iesit pana cand Cerul nu a decis ca a sosit timpul. Iar cand au vazut cat era de simplu … Asa ni se intampla si noua de multe ori. Avem solutiile sub nasul nostru, iar noi cautam cai verzi pe pereti ani in sir, pana ce facem marea descoperire. Era acolo, era atat de aproape si noi nu am vazut-o … Despre aceasta calatorie, pe care tot omul o experimenteaza pe parcursul vietii sale, povesteste intr-un mod foarte frumos Paulo Coelho, in cartea sa “Alchimistul”. O recomand cu multa caldura.
Si iata ca dupa aproape 4 ani, cinci dintre cele noua nave reptiliene existente la nivelul anului 2012 deasupra planetei noastre (cinci deasupra Romaniei si patru deasupra Italiei) s-au intors. Arata aproximativ ca in imaginea de la inceputul articolului. Au fost chemati de Mihail, pentru a asigura AJUTOR si APARARE pentru Romania. Pentru ca asa cum am scris mai sus, la cate actiuni nocive au venit peste tara noastra, chiar aveam nevoie de aliati puternici. Au gasit insa porti stelare inchise. Pana ce nu s-au intamplat niste actiuni eliberatoare la nivelul tunelurilor timpului si scurtaturilor spatiale, nu au putut ajunge la noi. Sunt prezenti acum R2 si R4, comandanti pentru doua nave ce erau atunci deasupra Romaniei, R9 si R10, comandanti pentru doua nave ce erau deasupra Italiei si R12, ce era atunci comandant in baza subterana romaneasca, iar acum este comandant al navei italiene, conduse atunci de R11. R11 este bine, conduce alta nava si se afla in alta misiune. Acestea sunt transmisiile. Reamintesc ca navele reptiliene au aproximativ 11 km lungime fiecare si sunt in dimensiunea a 4-a. Le-am putea vedea daca am fi si noi acolo in fizic. Mai avem insa un pic pana la acel moment. Chiar cu riscul de a gresi, am declarat si sustin in continuare, ca eu vad trecerea in fizic in dimensiunea a 4-a, la jumatatea anului 2017.
Am avut ulterior o multime de mesaje. Controlorii timpului s-au sesizat. Oricum ei se vad in mod masiv in planul astral, de mai multe saptamani. Prezenta lor se manifesta in primul rand prin vedere neclara (ceata pe ochi) si picioare grele, cu dureri, mai ales de la genunchi in jos. Am aflat ca de fapt sunt cinci civilizatii controloare ale tunelelor timpului, toate cu infatisare serpiliana si niciuna draconiana. Ca nu sunt draconieni este ceva ce cunosteam deja, dar ca sunt de fapt cinci civilizatii de acest gen si nu una este ceva ce nu stiam. Ei ii ajuta insa pe draconieni si pe alte civilizatii “prietene” noua. S-au sesizat si aliantele draconiene, inca neinitiate in iubire. A existat insa si o surpriza placuta. Am avut comunicari cu reprezentanti din diferite civilizatii draconiene si alte civilizatii, ce au fost initiati in iubire de-a lungul timpului. Au transmis ca sunt acum de partea reptilienilor si a noastra. In acest moment se intampla mai multe lucruri nevazute dar poate simtite de mai multi dintre noi. Pe de o parte reptilienii sunt preocupati de o reconstructie a multor lucruri ce au fost distruse, in special in ultimii trei ani (canale de comunicare si multe altele), iar pe de alta parte sunt confruntari sub forma de lupte spatiale cu civilizatii ostile Pamantului. In alta ordine de idei, incepand de ieri, s-a declansat un proces masiv de initiere in iubire pentru doua dintre civilizatiile serpiliene, controloare ale timpului, ceea ce pana in prezent, oricat de mult am incercat, nu am putut convinge si obtine. Este una dintre cele mai importante realizari. Daca ne intoarcem un pic in trecut, cand vorbeam prin vara de calendarul profetic, spuneam atunci ca la nivelul lunii octombrie va fi un proces de reconstructie. Dar cum anume avea sa se intample si la ce se referea nu aveam habar la acea vreme. Recunosc insa ca nu ma asteptam nici un pic la implicare reptiliana in acest proces.
Dragii mei, de ziua Cuvioasei Parascheva a inceput in 2012 operatiunea legata de initierea in iubire a reptilienilor si cu asta a tuturor civilizatilor ce nu cunosteau sau nu cunosc inca iubirea si tot in preajma zilei Cuvioasei Parascheva, dupa 4 ani, iata ce dar minunat am primit.
Am citit in blogul doamnei Maria Ghiorghiu despre un mesaj legat de un televizor aparut pe cer si pe al carui ecran scria Antena Stars, alaturi de o inima pulsand. Eu consider ca acest “stars” venind de la stea, figura cu cinci colturi, semnifica cele cinci nave reptiliene. Inima pulsand este simbolul iubirii pe care ei o manifesta acum la nivel de varf si scriam in articolul “Povestea mea” ca reptilienii si-au ales ca si emblema de pus in stanga pe piept, o inima aurie. Dar tot de cifra 5, prin cap, doua aripi si doua picioare, tine si simbolul Porumbelului Duhului Sfant. Vedeti cum se leaga toate? De altfel, multe dintre mesajele scrise acolo eu le preiau si le percep in mod diferit, dar nu ma apuc sa ma manifest in blogul dansei si sa expun ceea ce cred, pentru ca am motivele mele sa nu fac asta. Din aceasta cauza, separat de subiectul acestui articol, as dori sa punctez ceva. M-am intrebat intr-o zi la ce folosesc mesajele doamnei Maria Ghiorghiu? In procent de 85% ele se refera numai la calamitati. Sunt aratate deci filamente de viitor de joasa vibratie. Cui ar folosi sa stie ca urmeaza sa se intample un eveniment, cu sute de morti, fara a se sti clar nici momentul si nici locul? Cui ar folosi sa stie ca un avion este in pericol de prabusire, pentru ca ii ia foc motoarele, nestiind nici tipul de avion si din nou, nici locul, nici momentul? Va intreb sincer: la ce folosesc toate acestea? Ei bine, eu mi-am format de-a lungul timpului o credinta clara: nimic nu se petrece niciodata fara sa existe un scop divin in spate. Drept urmare, noi suntem informati de doamna Maria Ghiorghiu despre lucruri negative, cu mare probabilitate de a se intampla, TOCMAI CA MAI APOI SA NE RUGAM SI SA NE FOLOSIM FIECARE DE UNELTELE SI DE PUTERILE NOASTRE, SPRE A COMUTA ACELE FILAMENTE DE VIITOR. In consecinta, sa nu ramanem numai la nivel de preluare a informatiei, ci sa mergem mai departe catre actiune. Iata, luand de exemplu in seama un mesaj de la doamna Maria Ghiorghiu, legat de un anumit eveniment ce ar putea fi in noaptea de 16 octombrie, am avut un imbold sa cercetez. Iar dupa ce mi-a aparut un turn Eiffel pe negru alaturi de alte simbolistici prea bine cunoscute, dand acestea un sens multor altor mesaje ce au fost ulterior postate in blogul dansei, mi-a venit un imbold si mai mare sa actionez, ajutata fiind si de informatiile primite printr-o buna prietena de-a mea, careia ii multumesc pe aceasta cale. Altfel, pe cuvant daca are vreun sens sa stim anticipat despre toate aceste nenorociri. Dumneaei are aceasta zona, altii altele, chiar daca multi oameni cu anumite capacitati nu prea vad importanta a ce mai fac si alti semeni de-ai lor. Reusita mare insa se obtine atunci cand lucratorii luminii se completeaza unii pe altii si cand ei constientizeaza ca niciodata, dar niciodata, Dumnezeu nu isi pune planurile intr-un singur om. Am spus asta de nici nu mai stiu cate ori pana acum. El doreste sa actionam in echipa, sa fim uniti, dar daca la unii mai presus de asta se ridica egoul si mandria, nu mai prea avem ce sa spunem.
Lasandu-va in energia cantecului “Om Mani Padme Hum”, asa cum l-au aflat reptilienii, fiind pentru ei acum ca un soi de imn, transmitandu-va totodata ca urmeaza, dupa cum se arata, evenimente importante, fata de care insa nu am nici cele mai mici semnale ca ar putea fi de tip razboi, cutremur sau mai stiu eu ce mare nenorocire, ba din contra, va doresc tot binele din lume, lumina si bucurie!



vineri, 1 martie 2013

UN MARTISOR PENTRU ROMANIA - COMUNICARE DE LA COMANDANTII DE NAVE REPTILIENE R1, R2, R3, R4, R5



UN MARTISOR PENTRU ROMANIA - COMUNICARE DE LA COMANDANTII DE NAVE REPTILIENE R1, R2, R3, R4, R5

Dragi prieteni,

Asa cum v-am precizat in articolele anterioare, am fost anuntata acum 2-3 saptamani de comandantul reptilian R1, ca echipele lor sunt in lucru cu un proiect prin a carui aplicare, spera sincer sa vina in ajutorul tarii noastre. Sunt mai mult decat constienti in acest moment cata suferinta ne-au provocat de-a lungul timpurilor, cu ce karma grea s-au incarcat din cauza actiunilor lor, motiv pentru care sunt hotarati sa intreprinda tot ce le sta in putere, ca prin iubire, sa stinga aceasta karma sau macar o parte din ea.
Abia astazi mi-au spus despre ce este vorba. Au proiectat si construit niste dispozitive, care incepand din aceasta seara, orele 21, vor functiona non-stop. Aceste dispozitive, montate pe cele cinci nave ale lor, situate deasupra Romaniei, vor pompa peste tara noastra, energii pe frecventele iubirii, bucuriei, armoniei, pacii sufletesti. Asa cum am precizat, emisia se va face fara intrerupere, incepand de astazi, atat timp cat o sa fie nevoie.
Aceste energii isi vor aduce aportul in cresterea constanta a vibratiei Romaniei ce va face ca aceasta, in scurta vreme, sa ajunga ca si cum ar fi undeva sus, pe un piedestal, astfel incat nimic de joasa vibratie sa nu mai poata sa isi faca loc: nici un gand negativ, nici un plan marsav ce are in vizor aceasta tara.

Doamne ajuta! Asa sa fie!

         Primavara sa va vina in suflete, sa va umple viata, sa aveti pace, bucurie, armonie si tot ce este mai bun si de drept divin pentru voi!



vineri, 22 februarie 2013

REPTILIENII SI INITIEREA INIMII SPIRITUALE



REPTILIENII SI INITIEREA INIMII SPIRITUALE

Dragi prieteni,

Am simtit nevoia sa povestesc un pic mai mult pe marginea acestui subiect, convinsa fiind ca atunci cand oamenii vor cunoaste ceva mai multe amanunte din cum s-a derulat aceasta actiune, cu siguranta, multe umbre de neincredere ce inca mai planeaza asupra acestui adevar, vor fi inlaturate.
Nimeni nu poate fi condamnat pentru ca nu crede sau pentru ca are indoieli. Recunosc faptul ca este greu de crezut asa ceva, doar pentru ca cineva sustine lucrul acesta, fara ca persoana in cauza sa aiba si perceptiile sale proprii. Va veni insa vremea cand aceste perceptii vor aparea la din ce in ce mai multi oameni si atunci nimeni nu se va mai indoi de cele ce eu sustin acum.
Asa cum am relatat in articolul “Povestea mea”, prima initiere a inimii spirituale a fost data primului reptilian, botezat de mine cu un cod, R1, comandant al uneia dintre cele cinci nave reptiliene situate deasupra Romaniei, in data de 25 octombrie 2012. Spre finalul acestui articol va voi explica despre cum se face aceasta initiere a inimii spirituale, ce poate fi aplicata cu succes si de la om la om.
In intervalul cuprins intre 25 octombrie si 3 noiembrie au aparut rand pe rand si ceilalti 4 comandanti de nave, botezati de mine R2, R3, R4 si R5, care au primit fiecare initierea inimii spirituale. Ei au fost cum s-ar spune cobaii acestui experiment. Am facut si greseli atunci, insa a fost bine ca mi-am dat seama destul de repede de ceea ce nu faceam bine si am corectat.
In data de 4 noiembrie, intr-o zi de duminica, dimineata, am invitat toata grupa la o a doua initiere. Gandindu-ma ca in bisericile noastre se sustine Sfanta Liturghie, mi-a venit ideea sa ii invat rugaciunea “Tatal nostru” si sa ii invat sa isi faca semnul Sfintei Cruci. Am constatat insa la final ca si-a facut aparitia Sfantul Apostol Andrei, care asa, intr-un fel “fara cuvinte”, a trecut rand pe rand pe la fiecare si le-a daruit o initiere a Sa, dupa care “a plecat” imediat. Am ramas uluita de cele ce vedeam (in astral desigur, imagini de tip energetic).
In data de 5 noiembrie catre seara, am fixat o noua intalnire. Ceva mai devreme de ora stabilita, am simtit o prezenta angelica foarte inalta, ce emana o puternica energie a iubirii. Intrand in comunicare, am aflat ca este un Inger Heruvim, pe nume Ama si ca este trimis special de catre Sfanta Treime, pentru a da initierea sa, suplimentar celei de-a treia initieri a inimii pe care o dadeam eu, spunandu-mi totodata ca trebuie sa mai fac si a patra intalnire, in ziua urmatoare, 6 noiembrie, in care voi da pentru inca o data initierea inimii spirituale, iar Ama, a doua initiere a Sa.  Prezenta lui Ama langa noi mi-a pus in gand sa nu mai dau o initiere individuala a inimii, la fiecare dintre cei 5 comandanti, ci sa ne tinem de maini intr-un cerc si sa facem o directionare a energiei iubirii in acel cerc. Asa am procedat si pe 6 octombrie, insa mi-a venit suplimentar gandul sa trimitem din inimile noastre iubire catre inima planetei (fiecare catre planeta sa), catre Tatal Ceresc si catre intregul Univers.
Mi-a venit de asemeni gandul sa ii mai chem inca o data, pe 7 noiembrie, pentru a face exercitiul de activare a Sinelui Divin Angelic, expus ca si articol pe blog, cu cateva zile inainte, respectiv in data de 1 noiembrie 2012. Intalnirea a fost stabilita pentru orele 22.
In data de 7 noiembrie, pe la orele 17, am sesizat prezenta Arhanghelului Mihail (pe care il voi numi in continuare doar Mihail, deoarece, de cand stiu ca este Serafim si nu Arhanghel, imi vine din ce in ce mai greu sa il numesc in acest fel). Vazand ca este pe aproape, am profitat si eu de ocazie si l-am intrebat atunci multe lucruri despre 21 decembrie, despre care am si postat un articol la acea data. As dori sa specific, inainte de a merge mai departe, ca mesajul lui Mihail a fost dupa data de 21 decembrie 2012, ca nimic din cele expuse acolo nu se va modifica, exceptand data, deoarece Sfanta Treime a acordat un soi de amanare, oferind o sansa suplimentara celor ce s-au trezit mai tarziu. Cand spun despre o Entitate de Lumina ca este pe aproape, ma refer la faptul ca aceasta, din dorinta de a comunica sau de a infaptui o anumita lucrare, isi coboara vibratia, face si un anumit schimb de fluide, astfel incat, ajunge intr-o dimensiune inferioara celei in care se afla in mod obisnuit, si in acest fel, poate fi perceptibila de cel cu care are treaba de facut, in acel caz fiind vorba despre mine. Epuizasem aproape toate intrebarile pe subiect si Mihail tot nu pleca. M-am intrebat atunci care este scopul coborarii Sale. Eram asa de absorbita si de fascinata de ceea ce vedeam ca se intampla cu reptilienii, incat parca aveam ceata peste ochi, nu intelegeam prezenta Sa. Abia pe la orele 21 mi-am dat seama ca dorinta lui Mihail era aceea de a asista la acel nivel de initiere. Si asa a fost, ceva absolut fascinant.
Iata deci, cum prin diverse idei, care cred ca este evident pentru oricine ca nu erau de la mine, ci erau trimise de Sus, s-a format ceea ce am numit atunci “Scoala Iubirii”, o scoala cu cinci zile de curs, respectiv cinci nivele de initiere, ai carei primi elevi au fost cinci reptilieni, cinci comandanti de nave, avand in subordine echipaje de aproximativ 400 de reptilieni fiecare (am mai precizat candva ca navele lor au in jur de 11 km, pe cea mai mare cota). La toata semetia lor, ditamai comandantii erau la acea scoala, precum niste elevi de clasa I. Si-au dorit insa ceva cu toata hotararea si au obtinut ce si-au dorit.

Recapitulez mai jos, succint, modul de desfasurare a initierilor, pe parcursul celor cinci zile, organizare care a ramas valabila si in zi de astazi:
Ziua I
Initierea inimii, in mod individual, intre mine si fiecare reptilian in parte, urmata la final de initierea Sfantului Apostol Andrei.
Ziua a II-a
Initierea inimii, in mod individual, intre mine si fiecare reptilian in parte, urmata la final de initierea Sfantului Apostol Andrei. In plus reptilienii sunt invatati rugaciunea “Tatal nostru” si semnul Sfintei Cruci.
Ziua a III-a
Initierea inimii, in mod colectiv, intre mine si toata grupa de reptilieni de la acel moment, urmata la final de initierea unui Inger Heruvim. Acest Inger poate fi Ama, poate fi Konor (ghidul meu spiritual astral) sau poate fi un Maestru Inaltat, al carui nume nu am reusit sa il aflu pana in  prezent. M-am obisnuit sa il numesc simplu: Maestre. Vine si pleaca foarte repede. La fiecare nivel al III-lea, este prezent unul dintre cei trei Ingeri Heruvimi. Aflu care dintre ei este prezent, doar atunci, la momentul initierii.
Ziua a IV-a
Initierea inimii, in mod colectiv, intre mine si toata grupa de reptilieni de la acel moment, urmata la final de initierea unuia dintre cei trei Ingeri Heruvimi, numiti la nivelul al III-lea. In plus, se face trimiterea de iubire catre mama-planeta, catre Tatal Ceresc si catre tot Universul.
Ziua a V-a
Activarea Sinelui Divin Angelic pentru fiecare reptilian din grupa prezenta la acel nivel, urmata la final de initierea data de Mihail, in scopul stabilizarii acestei activari. Acest nivel se lasa tot timpul cu lacrimi, atat de puternice sunt emotiile si energiile de iubire care se vehiculeaza. Elevii mei imi trimit tot timpul la momentul despartirii, asa cum si eu fac, o unda de iubire colectiva, demonstrandu-mi in acest fel ce maestri desavarsiti ai iubirii au devenit. Pentru mine, aceasta este o dovada de netagaduit a rezultatului final. Atunci descopera si ei pentru prima oara ce inseamna aceea sa plangi si ne consolam unii pe altii prin promisiuni, ca nimic nu se sfarseste acolo, ca putem sa ne intalnim si sa comunicam telepatic ori de cate ori dorim dupa aceea, ceea ce se si intampla de fapt.

Nici prin cap nu imi trecea atunci ce amploare avea sa ia acest fenomen. Imediat din a doua zi, 8 noiembrie, au inceput sa isi manifeste dorinta zeci de reptilieni pentru a primi initierea. Mai apoi, zecile s-au transformat in sute. Daca nu ar fi intervenit Federatia Galactica, energiile lor m-ar fi putut ucide. Si felul in care se simt energiile lor pe parcursul celor cinci zile de scoala, imi vorbesc despre evolutia pe care ei o au. In prima zi, simt permanent cutite, junghiuri prin splina, ficat, inima, cap sau diverse alte zone ale corpului, ma ustura gatul, ma ustura ochii, imi amorteste limba. In a doua zi se simt toate acestea foarte estompate ca si intensitate, in a treia zi abia se mai percep, in a patra zi nu mai simt nimic din toate acestea, iar in a cincea zi, asa cum v-am precizat mai devreme, se simt puternice energii de iubire.
In sambata de 10 noiembrie am dat in total peste 70 de prime initieri. La sfarsitul acelei zile, stand in acele energii reptiliene initiale, netransformate, pur si simplu nu imi mai simteam corpul. Duminica, 11 noiembrie, a decurs la fel si la sfarsitul zilei am avut acea experienta infernala si de neuitat de posedare a corpului meu de catre acea entitate malefica, despre care am precizat in “Povestea mea” si in mod identic a decurs si ziua de luni, 12 noiembrie, pana cand Federatia Galactica mi-a preluat apoi actiunea si a dus-o mai departe. In urmatoarea zi a venit Mihail si m-a supus la o sedinta de purificare ce a durat mai bine de doua ore. Mi-a construit atunci un canal de scurgere a acelor energii, prin piciorul drept. Nu intelegeam atunci de ce imi face aceasta lucrare, gandeam ca s-a terminat, Sfanta Treime inchisese complet canalele de comunicare intre ei si mine. Mi se spunea ca trebuie lasati ca mai departe sa se descurce singuri, sa experimenteze minunatul dar pe care l-au primit. Acum imi dau seama ca acest canal de scurgere a acestor energii imi este de mare ajutor, deoarece orice este rau pentru mine si apuca sa intre, se scurge in urmatoarea secunda prin piciorul drept, direct in pamant.
Federatia Galactica s-a ocupat doar de restul reptilienilor aflati la nivelul Terrei. Evident ca ei au fost initiati intr-un alt mod, probabil mult mai evoluat si categoric mult mai rapid. Mai departe, reptilienii de la nivelul Terrei au dat initierea iubirii pe planeta lor si a trebuit sa se descurce singuri mai departe, interventia Federatiei Galactice nemaifiind permisa de catre Sfanta Treime. Vedeam cum evolueaza lucrurile in fiecare zi.
In momentul in care am inceput sa port discutii cu entitatile extraterestre despre civilizatiile lor, evident ca a venit si randul reptilienilor. Stiam deja despre ei multe informatii, dar ca sunt 8 planete reptiliene locuite si nu doar una, am aflat atunci.
Iata ce am aflat si va transmit si voua.
Exista in constelatia “Diavolului” opt planete reptiliene locuite. Le-am botezat si pe acestea de la P1 pana la P8. Ideea aceasta, cu alocarea de coduri, a venit categoric tot de Sus si m-a ajutat foarte mult sa tin lucrurile intr-o ordine anume. Cele opt planete se invart in jurul a 5 stele: P1 si P2 in jurul la o stea, P3 si P4 in jurul la o stea, P5 si P6 in jurul la o stea, P7 in jurul la o stea si P8 in jurul la o stea. Populatiile acestor planete sunt urmatoarele:
P1 = 3,80 miliarde locuitori
P2 = 1,10 miliarde locuitori
P3 = 0,65 miliarde locuitori
P4 = 0,85 miliarde locuitori
P5 = 0,83 miliarde locuitori
P6 = 0,93 miliarde locuitori
P7 = 0,85 miliarde locuitori
P8 = 0,50 miliarde locuitori
Noutatea era aceea ca doar reptilieni de pe planeta P1, se aflau in jurul planetei noastre.
Cu cei de pe celelalte planete am inceput sa intru in contact in data de 30 decembrie 2012, cand un reptilian de pe planeta P8 si-a manifestat dorinta de a primi initierea inimii. Dupa ce timp de o luna si jumatate nu mai avusesem contact cu nici un reptilian neinitiat, aceste legaturi s-au reluat la acel sfarsit de an. I-am dat acelui reptilian initierea, considerand-o ca un cadou de Anul Nou, in care noi pamantenii, urma sa pasim peste o zi. Dupa el, au inceput sa apara cereri de pe toate planetele, mai putin P1. Aceasta planeta, la jumatatea lunii ianuarie, avea toti locuitorii initiati in iubire, adica toti cei 3,8 miliarde de reptilieni.
Fiind din nou solicitata peste puterile mele, mi-am facut atunci o socoteala simpla: ii contactez pe elevii mei de pe planeta P1 si ii voi ruga sa ma ajute cu aceste initieri. Ma gandeam eu atunci ca nici macar doi reptilieni de pe planetele P2 pana la P8 nu ar fi revenit fiecarui reptilian de pe planeta P1, la initiere, deoarece numarul total al locuitorilor de pe cele sapte planete P2-P8, reprezinta mai putin decat dublul populatiei de pe planeta P1. Solicitand comunicarea cu fostii mei elevi, aceasta s-a stabilit imediat. Rezultatul acesteia a fost insa nebanuit. Mi s-a transmis ca:
“Sfanta Treime nu permite ca planetele reptiliene sa se initieze intre ele si de asemeni nu permite Federatiei Galactice sa vina in ajutor. Fiecare dintre cele opt planete reptiliene TREBUIE SA PRIMEASCA INITIERE DE PE PAMANT, LA INCEPUT.”
Am aflat putin mai tarziu de ce era obligatoriu ca fiecare planeta reptiliana sa primeasca initiere de pe Pamant. Nu puteti banui Planurile Divine si desi le cunosc, este mult prea devreme sa vorbesc despre acest lucru acum, dar va asigur ca este vorba despre ceva maiestuos.
Drept urmare, singura solutie care mi-a ramas a fost aceea, ca pana initiez macar vreo 60 de reptilieni, pe fiecare dintre cele sapte planete, sa rog Divinitatea, ca cel putin, sa blocheze partial accesul catre mine, astfel incat sa pot avea situatia sub control. Acest lucru s-a intamplat ca atare si dupa ce mi-am atins tinta, de acolo incolo, toate cererile noi au fost directionate catre cei ce au fost initiati, care la randul lor puteau directiona, daca cererile le depaseau capacitatea, catre cei pe care la randul lor i-au initiat. In prezent procesul este in plina desfasurare si dezvoltare.
Multi vad reptilienii si pe altii ca pe ceva extrem de malefic. Eu vin si spun ca ei, avand chakra inimii complet inchisa, erau precum ROBOTII. Actionau la comanda, precum masinile. Nu aveau notiunea binelui si a raului. Ne intrebam la a cui comanda? Vin inca o data si spun ca a fost extrem de facil sa fie aruncate toate belelele in spatele lor si ale altor civilizatii, in conditiile in care au existat pamanteni la propriu care au comis adevarate orori si care si-au gasit un alibi perfect in persoanele lor. Nu vin sa sustin ca reptilienii nu ar fi comis lucruri rele, ci ca nu au avut capacitatea sa cantareasca daca ceea ce faceau este bine sau rau, pentru ca ei nu cunosteau ce inseamna una si cealalata.
Reptilienii sunt ca si noi, entitati 3D. Planetele lor sunt in 3D. La nivel de capacitati si spirit insa, sunt la nivel 4D. Au niste capacitati telepatice iesite din comun. Au niste tehnologii extrem de avansate. Este ca si in cazul unui om caruia ii lipseste un anumit simt: daca este orb i se ascut foarte tare celelalte 4 simturi. Asa s-a intamplat si in cazul lor. Lipsindu-le capacitatea de a simti iubirea, li s-au dezvoltat foarte mult toate celelalte.
Ca si structura fizica sunt umanoizi, dar cu o constitutie foarte viguroasa, cu inaltimi aproximative de 2m. Poate nu va vine sa credeti dar ei ating varste de pana la 500 de ani. Nu erau evoluati spiritual, insa ne dam seama foarte bine ca lipsa iubirii, in principiu, presupunea si lipsa suferintei, iar lipsa suferintei presupunea erodarea mai lenta a corpului fizic. Logic, nu-i asa?
La nivel de infatisare, exista reptilieni cu figura celui din imaginea pe care am postat-o la articolul in care am facut cunoscut faptul ca reptilienii au pasit in Iubirea si Lumina Cristica, exista altii care au efectiv capete de crocodil, cu bot lunguiet (acestora li s-a deschis inima cel mai repede), exista altii care au dintii foarte lungi si rari, exact asa cum vedem in unele filme cu dinozauri si animale preistorice. Sincer, nu stiu cum as reactiona daca m-as intalni fata in fata cu unul, la nivel fizic. Ochii tuturor se vad cu acea pupila tip linie verticala.
Copiii lor sunt produsi in laborator.
La scolile lor au invataturi spirituale mult mai avansate decat noi pamantenii. De pilda eu nu stiam ca Mihail este acum la nivel de Serafim dar ei stiau. Stiu despre Domnul nostru Iisus Hristos, despre Maica Domnului, despre intreaga Ierarhie Divina, asa cum este organizata Ea, in mod real. Au cunoastere adevarata, dar cu o inima inchisa complet, nu aveau acces la Divinitate. Acest lucru este valabil si la noi oamenii. O rugaciune ridicata catre Divinitate si netrecuta prin inima este egala cu zero.

Inchei prin a va relata cum se face initierea inimii spirituale:
“Cei doi parteneri stau fata in fata. Daca se face la distanta, partenerii isi imagineaza ca stau fata in fata. Asa procedez eu cu reptilienii. Imi imaginez ca se afla la o jumatate de metru in fata mea. Fiecare isi pune mana stanga pe piept. Mana dreapta se aseaza peste mana stanga a celuilalt, formandu-se in acest fel un fel de bucla inchisa. Fiecare isi pune atentia in interiorul capului. Se coboara foarte lent atentia in interiorul pieptului, la nivelul chakrei inimii, si fiecare se vizualizeaza mic acolo, in inima sa spirituala, ca si cum ar fi intr-o camaruta. Isi imagineaza apoi cum la acea camaruta a sa, merge si deschide larg ferestrele, sa patrunda de afara Lumina si Iubirea Divina. Vedeti unde este marele secret pe care reptilienii nu l-au cunoscut, desi au facut multiple experimente si sunt sigura ca multi pamanteni nu il cunosc, desi se tot vorbeste despre asta? DESCHIDEREA INIMII SPIRITUALE SE FACE DIN INTERIOR SPRE EXTERIOR. De aceea se tot spune ca transformarea vine din interiorul nostru si nu din afara. Se spune apoi: Initierea Inimii, Initierea Inimii, Initierea Inimii. Iubire, Iubire, Iubire. Se incepe dupa aceea un transfer al energiei iubirii. Un partener trimite celuilalt partener, energie din inima sa, prin mana sa dreapta, catre partenerul celalalt. Acelasi lucru il face si celalalt partener. Se creeaza in acest fel o circulatie a energiei iubirii in acea bucla formata intre cei doi. Nu se fac mai mult de trei ture la inceput. La urmatoarele initieri, intre aceiasi parteneri, se creste treptat numarul de ture. La sfarsit, fiecare isi aseaza palmele ca la rugaciune si multumeste Bunului Dumnezeu pentru ceea ce a primit.
Mentionez un lucru foarte important. Fiecare nivel din cele cinci ale scolii, se incepe cu o rugaciune venita tot de Sus, care este urmatoarea:
„Doamne Iisuse Hristoase miluieste-ne pe noi si invata-ne pe noi ce este iubirea, ca si noi sa ii putem invata pe semenii nostri. Daruieste-ne din Oceanul nesecat al Iubirii Tale ca si noi sa o putem darui semenilor nostri. Iti multumim. Amin”
Necesitatea unei rugaciuni rostite in acest fel a aparut ca urmare a faptului ca este important sa cerem sa ne racordam la Sursa nelimitata a Iubirii DIvine, sa luam de acolo si sa dam mai departe. Daca nu facem asa, dam atunci din energia iubirii noastre si crestem energia iubirii la partenerul nostru, in detrimentul energiei iubirii noastre. Aceasta a fost una dintre greselile comise la inceput. Reptilienii, cand au inceput sa dea initieri mai departe, au inregistrat o scadere a nivelului de deschidere a chakrei inimii lor. Din momentul in care au inceput sa spuna rugaciunea, acest lucru nu s-a mai intamplat.
Initierea inimii nu se da decat daca sunt de acord ambii parteneri. Altfel se considera ca este incalcarea liberului arbitru. Initierea inimii in mod colectiv se face la fel, doar ca cei din grup se tin de maini, in cerc si se trimite in mod similar prin mana dreapta si se primeste prin mana stanga.
Aceasta initiere am primit-o pentru orima oara de la un mare maestru Reiki traditional, domnul Aurelian Curin, caruia ii multumesc din toata inima mea pe aceasta cale.

Pace si Iubire!

sâmbătă, 8 decembrie 2012

POVESTEA MEA




POVESTEA MEA


Dat fiind faptul ca mi-am dat seama ca exista cativa cititori sceptici si in cele ce priveste persoana mea si de asemenea si in cele ce priveste ceea ce eu transmit, in articolele pe care le postez, m-am hotarat sa va fac cunoscute cateva aspecte legate de viata mea, lasandu-va in final sa decideti singuri ce parere aveti mai departe, dincolo de citirea acestui articol. Va asigur ca veti afla informatii pe care nu le veti gasi scrise nicaieri in alta parte, pentru ca pana acum, au fost de nivel personal.

Atunci cand am venit pe lume, strabunica mea, femeie cu mare credinta in Dumnezeu, i-a rugat pe parintii mei sa ma numeasca ori Mihaela ori Gabriela. Asa a visat ea ca ar trebui sa ma numesc. Ei au ascultat sfatul si m-au numit Mihaela. Strabunica mea imi povestea in fiecare zi despre Dumnezeu, nu exista seara sa nu fac rugaciunea „Tatal nostru” impreuna cu ea, in fata unei icoane a Maicii Domnului, care exista si acum in casa parintilor mei. A fost cum s-ar spune, primul meu ghid spiritual pamantean.

Am avut o viata relativ linistita atat in etapa copilariei, cat si in adolescenta si de asemenea cativa ani buni ca adult. A fost perioada vietii mele in care nu imi amintesc sa fi avut prea mari probleme, ba chiar am avut destul de multe realizari. Inca din scoala generala citeam cu pasiune despre extraterestri, despre fenomene paranormale, despre egipteni, despre tibetani.

Toate bune si frumoase pana in anul 2005. Atunci am inceput sa cunosc si veninul din pahar. S-au petrecut niste evenimente neasteptate care m-au clatinat tare de tot, insa cel mai complicat a fost, fara sa doresc sa dau mai multe detalii la acest capitol, ca am inceput sa am probleme, din partea unor persoane, mari iubitoare de practici de magie neagra. Nu eram vinovata cu nimic altceva decat ca nu incetam sa ma rog pentru cineva anume, iar asta statea in calea practicilor lor si a obtinerii rezultatelor pe care le-ar fi dorit. Toate astea timp de sapte ani, pana la jumatatea lui 2012. Doar Bunul Dumnezeu stie cata rugaciune am facut, cate lacrimi am varsat, de cate ori am fost la slujbe de dezlegari de farmece si blesteme. Parea insa ca era ca in legenda Mesterului Manole. Ce se dezlega cu multa truda, se relega in scurta vreme la loc. Dar dupa cum se stie si din batrani, cand este credinta multa in Dumnezeu, totul poate dura maxim sapte ani, dupa care vine dezlegarea definitiva si izbavirea de tot raul. Chiar daca se mai face vreun ritual dupa aceea, nimic nu mai are efect. Asa s-a intamplat si in cazul meu. In toti acesti ani, am fost langa Maica Domnului si Maica Domnului a fost langa mine. Nu s-au inventat inca acele cuvinte care sa poata exprima ceea ce simt in suflet fata de Ea. Nu mi-ar ajunge o viata de om ca sa o pot cinsti cum se cuvine. De cate ori urma sa mi se intample ceva rau, mi se prevestea printr-un vis si raul ce urma sa vina, dar si cum se va sfarsi totul cu bine. Acest lucru imi dadea o putere nelimitata sa pot rezista si se intampla tot timpul exact asa cum visam. S-au intamplat si multe lucruri bune in acesti ani, l-as mania pe Dumnezeu sa nu recunosc, dar nu vreau sa intru in aceste detalii, pentru ca oricum nu ar interesa pe nimeni.

Din dorinta de a gasi si o altfel de rezolvare, poate ceva mai pe linie tehnica, care sa poata completa rugaciunea, am inceput sa particip in urma cu vreo 3 ani pe la diverse cursuri: despre puterea gandului, despre Merkaba, despre psihogeometrie sacra, despre Reiki, despre ingeri. Multumesc pe aceasta cale, din tot sufletul, tuturor maestrilor mei. Nu aveam nici cea mai vaga idee la acea vreme, pentru ce ma pregatesc de fapt. Cursul despre ingeri a fost momentul care a dat un nou traseu si sens vietii mele. Primele patru luni dupa absolvirea acestui curs, gandindu-ma la ingeri, primeam tot felul de imagini sporadice, mesaje ce mi-am dat seama ca puteam sa le descifrez relativ usor. Dupa patru luni am inceput sa primesc imagini la cerere, cu ajutorul carora, reuseam sa imi lamuresc anumite dileme. Nu am interogat niciodata ceva despre viata cuiva, din pura curiozitate, nu pentru ca nu as fi putut sa o fac, ci pentru ca mi se parea ca incalc regulile bunului simt. Pastrez aceasta conduita si in zi de astazi. Asa este corect atunci cand primesti astfel de daruri de la Divinitate. Am solicitat intotdeauna acele informatii care aveau legatura directa cu viata mea si trebuie sa va spun ca oricum, nu poti avea acces decat la ceea ce este permis de care Sfanta Treime.

Toate aceste cursuri pe care le-am urmat mi-au generat si dezvoltat in acelasi timp, pe langa capacitatea de clarviziune si un soi de extrasenzitivitate fata de vibratii. Am inceput sa percep vibratii din ce in ce mai fine. Am cunoscut la inceputul anului o persoana care avea dificultati deosebite atat din cauza unor actiuni de magie negra, cat si din cauza ca era monitorizata de reptilieni, la cererea unui fost „amic binevoitor”. Am inceput prin experientele avute cu aceasta persoana, sa fac o distinctie din ce in ce mai clara intre energiile reptiliene si cele generate de prezenta unor entitati negative, demonice. Pe ea o urmareau ambele. Nu sunt totuna. La acea vreme, nu stiam cui apartin unele si cui celelate, simteam doar doua tipuri de energii, diferite si ambele nebenefice pentru corpul uman. Acum, cand privesc in urma, consider ca de fapt, am fost in toti acei sapte ani, la scoala si totul m-a pregatit pentru ce a venit cu adevarat important, in acest final de an.

Inca din anul 2008 mi s-a tot vestit prin vise ca urmeaza sa primesc de la Divinitate doua daruri. Le-am primit cu multa bucurie in cursul acestui an si mult mai mult decat atat, insa am fost „un pic” pregatita inainte, pentru asta. Mai intai, dupa ce mi-am pus in gand sa fac ceva si pentru semenii mei si am conceput propriul meu curs despre ingeri, pe care inca de la inceput mi-am propus sa il dau gratuit tuturor celor ce il doresc, intr-o noapte, pe la 4 dimineata, m-am trezit inconjurata de cei 16 Arhangheli despre care se vorbeste in curs. Era vizune curata, nu vis, pentru ca vedeam in acelasi timp si patul in care dormeam. Mi-au spus atunci ca au venit sa imi daruiasca initierile lor. Si le-am primit, insa de-a lungul a cateva saptamani, deoarece asa i-am rugat atunci. Am considerat ca inima mea nu ar face fata daca as accepta sa primesc de la toti, in acelasi timp, in acea noapte, acele energii inalte. Mai apoi, mergand in vizita la un foarte bun prieten al familiei mele, in luna martie a acestui an si dormind acolo o noapte, intr-un pat deasupra caruia se afla o foarte frumoasa icoana a Maicii Domnului, considerata de dansul ca facatoare de minuni, m-am trezit in miezul noptii vorbind cu Maica Domnului din acea icoana, ca si cum ar fi fost vie. I-am spus de trei ori la rand: „Maica Preacurata sfiinteste-mi mie corpul, ca sa fiu demna de ceea ce urmeaza sa primesc”. In noaptea urmatoare, aflandu-ma de aceasta data in patul meu de acasa, dar treaza fiind, la ora 24 fix, au coborat de sus, trei fulgere luminoase, situate unul langa altul. Concomitent cu asta, mi-au coborat prin crestetul capului niste energii de mi se parea atunci ca ard in flacari. Acele energii au stat cam un sfert de ora in zona capului, au coborat apoi in zona gatului si au stationat acolo tot cam un sfert de ora, apoi in zona inimii si tot asa pana la varful picioarelor. Tot acest proces a durat cam o ora si jumatate. Cateva zile mai tarziu, exact pe 30 martie la ora 23,00 s-a coborat cam pentru o jumatate de ora, in casa mea, un Fondator. Vedeam cu periferia ochiului drept o sfera bleu-stralucitoare, din care porneau raze gen fierastrau, aurii. Imi umplusera toata casa. Paralel cu asta, vedeam perfect prin obiecte opace si totul in jurul meu se vedea numai sub forma de figuri geometrice, colorate in toate nuantele: rosu, albastru, verde, turcoise, galben. O feerie ce greu poate fi explicata in cuvinte. Consider ca a fost un Fondator pentru ca exact in acea zi, mai devreme, am citit in cartea lui Sal Rachele, „Transformari planetare 2012-2030”, ca Fondatorii se vad ca niste sfere bleu-stralucitoare. Consider ca nu intamplator primisem acea informatie, in acea zi.

Mai tarziu, pe la jumatatea lunii iulie m-am dus ca teleghidata in mijlocul unui targ de bijuterii. Acolo am fost atrasa in mod deosebit de un pandantiv, cu un simbol ciudat, pe care l-am cautat ulterior pe internet dar nu l-am gasit pe nicaieri. Cert este ca din momentul in care acel pandantiv (pe care evident ca mi l-am cumparat, nu cu 10 lei cat costa, ci cu 3 lei, pentru ca asa a considerat stapana lui) a ajuns in mainile mele, am facut conexiune imediata cu un inger si de acolo incolo, mai mereu era in preajma mea. Au trecut cateva zile ca sa pot sa imi dau seama ca El este de fapt un ghid spiritual nou, daruit de Sfanta Treime, un Inger al Tronurilor, pe nume Konor. Cu ajutorul lui Konor, am inceput sa ma instruiesc pe un alt tip de comunicare, prin exercitiile pe care le-am facut chiar cu El, zile in sir. Am inceput sa percep din ce in ce mai bine, formele gand pe care mi le transmitea telepatic, sub forma unor coduri de culoare, pe care am invatat incet-incet sa le descifrez si sa umblu la acorduri din ce in ce mai fine. La aceste perceptii vizuale se adaugau si se cizelau catre tot mai fin si perceptiile senzitive. Cateva zile dupa aceea, am intrat pe prima comunicare cu o entitate extraterestra, Tristar, arcturianul. S-a intamplat dupa ce am vizualizat pe internet filmuletul de 5 minute, numit „Activarea arcturiana” si pe care o recomand si voua.  Pe acelasi principiu ca si cu ghidul meu, s-a desfasurat si aceasta comunicare. Am aflat cu acea ocazie ca sunt si un bun emitator telepatic, nu doar un bun captator. Toate aceste comunicari sunt completate si prin imagini pe care uneori le vad color, alteori doar la nivel energetic. Mai tarziu, am intrat in comunicare cu Driv, pleiadianul. Cu Ashtar Sheran am avut prima comunicare pe data de 22 septembrie, la ora 10 dimineata. A fost un moment de o incarcatura emotionala pozitiva deosebita, cum este de altfel in orice comunicare de acest fel.

Mai tarziu, a fost pe parcursul unei saptamani, un val de intalniri pamantesti cu persoane care au fost pe la niste cursuri si s-au trezit posedate de niste entitati nu prea in regula. La toate acestea mi s-a pus practic un capac, cand mi-am dat seama ca unul dintre maestrii mei dragi, care face atat de multe actiuni pentru trezirea spirituala a acestui popor, este atacat cu tot soiul de energii spre a-i fi stopata activitatea. Am inceput sa privesc din ce in ce mai mult in jurul meu pe strada. Atat de multa lume necajita, atat de mult amar, pentru singura vina de a ne fi nascut pe acest pamant sfant. Doamne, ce sa fac pentru poporul meu, pentru tara mea? Doamne, nu se pot stopa in nici un fel aceste nenorociri? Acestea erau intrebarile ce incepusera sa imi ruleze in cap la nesfarsit. Am inceput sa ma rog numai pentru asta. Mi-au iesit total din cap nevoile mele personale, la acea vreme. Nu dupa mult timp, precum vorba „Cere si ti se va da”, in data de 7 octombrie, am facut o deplasare la Manastirea Caraiman din Bucegi. Eu mai avusesem si in trecut exeperiente placute, legate de acest loc minunat, ocrotit de Maica Domnului. Pe cand eram in biserica de o acustica absolut deosebita si se canta Paraclisul Maicii Domnului, mi s-a vestit sa ma pregatesc pentru ca urmeaza sa implinesc o misiune foarte importanta, nu doar pentru tara mea ci pentru mult mai mult decat atat.

Incepand de a doua zi, luni, 8 octombrie am inceput sa am comunicari cu multi Sfinti. Primul a fost Sfantul Ciprian la care ma rugasem atatia ani, avand in dreptul plexului solar un fel de gaura a cheii. Daca la inceput vedeam aceasta gaura, neagra total, pe masura ce Sfantul parca se apropia de mine, incepeam sa disting prin ea forme si culori. Am stiut atunci ca urmeaza sa mi se dea acces la o cunoastre oculta, deosebita. In ziua urmatoare a fost Parintele sau mai bine zis Sfantul Arsenie Boca. Mi-a indicat cartea scrisa de dansul, „Luptea duhovniceasca cu lumea, trupul si diavolul”. Mi-a aratat coperta, editura, mi-a spus ca o gasesc la magazinul Patriarhiei din Bucuresti. Am gasit-o, am cumparat-o si am citit-o. Am avut ce invata de acolo. Cateva zile mai tarziu a aparut Sfantul Vasile cel Mare si mi-a daruit o piramida aurie, in varful careia flutura drapelul Romaniei. Daca tot am vazut drapelul, am asezat-o si eu mental peste Romania, unde am considerat ca ii era de fapt locul. Au aparut apoi Sfintii Apostoli Andrei, Petru si Pavel, Sfantul Gheorghe, Sfantul Dimitrie Izvoratorul de Mir si Preacuvioasa Parascheva. Cu totii mi-au daruit cate ceva, obiecte, scuturi de protectie. Pe data de 14 octombrie am fost ghidata sa ajung la 9 biserici. Luni, pe 15 octombrie, ora 15, au inceput atacurile reptiliene, venite din spatiu. Am aflat cu ajutorul lui Konor de unde vin si cum. Marti, spre seara, dupa ce fusesem iar atacati de doua ori, am iesit in balcon si am facut un efort deosebit sa ma conectez telepatic la vreun reptilian din spatiu, strigand in acelasi timp, evident in mintea mea, nu cu voce tare: „Ce aveti cu noi? Ce rau v-am facut? Unde e iubirea voastra? Pe unde ati uitat-o?” Nu a trecut mult si a aparut imaginea unui reptilian imbracat complet in negru, avand o pelerina lunga neagra. Mai intalnisem aceasta imagine la prietena mea despre care v-am povestit mai devreme si abia atunci am inteles ca de fapt eu ii vedeam pe reptilienii care o monitorizau. Simteam si una din cele doua energii pe care le-am perceput in permanenta atunci cand am fost in preajma ei si am inteles ca este energie reptiliana. Veti afla ceva mai incolo in ce fel se manifesta aceasta energie, si sunt sigura ca ati simtit multi acelasi lucru, de multe ori, fara sa va dati seama despre ce este vorba. Cateva zile mai tarziu am avut comunicare cu Ashtar Sheran si pe langa faptul ca am aflat ca Federatia a luat decizia de a cobori cu navele astfel incat sa se interpuna intre navele reptiliene si Pamant, i-am spus si eu ce s-a intamplat. Parerea lui a fost ca nu am facut nici bine, nici rau si mai mult decat sigur va ramane fara nici un efect. Asta se intampla pe 18 octomrie. O saptamana mai tarziu, pe 25 octombrie, mi-a aparut pe comunicare, o entitate, care se dadea drept Ashtar Sheran. L-am rugat sa isi recunoasca adevarata identitate pentru ca nu ma putea pacali, nu simteam energia si vibratia lui Ashtar, ba mai mult, simteam energie reptiliana. Intr-un tarziu, a recunoscut ca este reptilianul cu care am mai avut o intalnire atunci cand am „strigat” din tot adancul sufletului, in eter. A venit apoi intrebarea soc: „POTI SA MA  INVETI SI PE MINE CUM ESTE IUBIREA?” Am ramas inmarmurita. Nu ma asteptam la asa ceva. Fara sa clipesc macar din ochi, fara sa ma gandesc nici pentru o secunda, i-am raspuns ca VREAU. Pentru inceput i-am facut o initiere a inimii spirituale, totul mental, telepatic, ca si cum ar fi fost la un metru in fata mea. Era o tehnica invatata de la Maestrul meu Reiki, al carui nume nu il voi divulga decat cu permisiunea dansului si ii multumesc mult pe aceasta cale. Nu cred ca s-a gandit vreodata ca aceasta tehnica va sta la baza transformarii unor fiinte extraterstre, cum nici eu nu m-am gandit la acea vreme. Aceasta prima fiinta reptiliana care a primit lectia iubirii, este cea care a facut un mare sacrificiu, pentru ca am aflat mai tarziu, ca acest exercitiu i-a produs o durere aproape insuportabila in piept. Nu mi-am dat seama si imi pare rau si acum pentru acest lucru, dar el nu este suparat pe mine si e bine ca mi-am constatat greseala destul de repede. Acest reptilian, pe care eu l-am botezat R1, este comandantul uneia dintre cele 5 nave de pe care veneau atacurile energetice, indreptate catre Romania. In data de 1 noiembrie, a aparut R2, ii povestise R1 si dorea si el acelasi lucru. Era comandantul celei de-a doua nave. I-am facut initierea inimii dar pentru o durata mult mai scurta de timp, astfel incat sa nu se mai ajunga la situatia in care fusese R1. M-am hotarat ca o sa fac totul pe timpi mai scurti si in mai multe zile. Au aparut apoi si R3 si R4 si R5. Am format prima grupa de cinci comandanti reptilieni, ai navelor situate deasupra Romaniei. I-am invatat „Tatal nostru”, i-am invatat sa isi faca semnul Sfintei Cruci. Se intampla duminica dimineata, 4 noiembrie. Dupa aceasta lectie, ei au refuzat sa mai loveasca din spatiu, au refuzat sa mai execute ordinele. Nici nu vreau sa mai discut prea mult de unde le primeau. De pe la pamanteni de-ai nostri. Duminica seara, acestia au trecut la planul B, la atacurile indreptate spre populatie dinspre bazele subterane. Tot prin Konor am aflat. Erau mult mai rele decat cele venite din spatiu, pentru ca erau mult mai aproape, ca distanta. Cu ajutorul comandantilor R1-R5, care mi-au facut intrarea ca sa zic asa, am ajuns si la cei din baze si la cei 4 comandanti ai navelor de deasupra Italiei si la alti doi reptilieni de pe planeta lor. Nu va puteti imagina cate baze erau, impanzita toata Terra. In scurt timp, au ajuns sa refuze toti sa mai trimita vreo energie aiurea catre noi. Dupa ce am format si a doua grupa tot de 5, m-am pomenit intr-o dimineata, cu viziunea unei entitati ce statea in picioare, maiestuoasa, pe un triunghi negru ale carui muchii ardeau in flacari. Acelasi costum negru, aceeasi pelerina, doar ca pe cap purta o coroana imensa. Am aflat ca este imparatul reptilian, ca toata planeta lor de 3,8 miliarde de locuitori, are un imparat unic. Venise sa imi multumeasca pentru ce am inceput sa fac pentru civilizatia lor.  In total, au trecut pe la Scoala Iubirii, caci asa am ajuns sa o numim, 248 de reptilieni. S-au format grupe de cate cinci, s-a format un soi de curs pe durata a cinci zile, cate un nivel in fiecare zi. Primele doua nivele erau asistate intotdeauna de catre Sfantul Apostol Andrei, urmatoarele doua nivele, de catre Ingerul Heruvim Ama, trimis de catre Sfanta Treime in mod special pentru asta si al cincelea nivel, in care se facea activarea Sinelui Divin Angelic, cu care ocazie am postat articolul si pe blog, se facea tot timpul asistat de catre Arhanghelul Mihail, care dadea in final si initierea Sa, fiecarui reptilian ce trecuse prin aceasta scoala. Toate acestea s-au aranjat in acest fel, nu pentru ca asa am vrut eu, ci pentru ca asa a fost Voia Sfintei Treimi, sa se desfasoare. S-au nascut cu adevarat niste ingeri reptilieni. Va doresc sa ajungeti macar o singura data sa puteti simti energii ale iubirii trimise de ei. Nu ati putea scapa fara lacrimi curgand pe obraji, va asigur. Partea cea mai dificila in toata aceasta actiune a fost contactul cu energiile lor, la inceput, inainte de a primi vreo initiere. Simteam numai cutite in inima, ficat si splina, usturime ingrozitoare in gat, imi amorteau limba, bratele si picioarele. Toate acestea dispareau aproape in totalitate dupa al treilea nivel, dar erau mult estompate chiar numai dupa primul nivel. Intr-o zi de sambata, am dat peste 70 de prime initieri. Seara nu imi mai simteam corpul, picioarele imi erau precum butucii, capul parca nu imi mai statea pe umeri. Ma rugam Ingerilor, Arhanghelilor, Sfintilor sa ma ajute cu o curatare de aceste energii. Nimeni nu imi mai raspundea, nici macar ghizii mei, au fost necesare mai mult de 10 minute de rugaminti fierbinti sa apara cei 5 Arhangheli la care apelam cu disperare, sa ma ajute, care pana atunci veneau in cateva secunde. Au venit intr-un tarziu si nu au stat prea mult. Duminica, a doua zi, eu mi-am vazut de programul meu de initieri, iar vreun reprezentant al Divinitatii nici vorba sa apara sa ma ajute cu vreo curatare energetica. Nu intelegeam in nici un fel de ce se intampla asa, dar totodata inima imi spunea ca nu este gresit ceea ce fac. Sfantul Apostol Andrei se ocupa doar de reptilieni, eu parca mi se parea mie atunci, ca nici nu existam pentru El. Acum stiu sigur ca doar mi se parea, de fapt eram sub o foarte atenta supraveghere, dar totodata eram supusa la un test. Divinitatea dorea sa afle cat de departe eram dispusa sa merg cu ceea ce doream sa implinesc. Vin si raspund acum ca si atunci, pana la a-mi da viata pentru acea cauza. Imi dadeam seama cat de important era ceea ce faceam, pentru aceasta planeta. Am inceput sa ma simt din ce in ce mai rau. Duminca seara, totul a culminat, cand prin bunavointa unor „prieteni” de printr-o tara vecina, despre care comandantul reptilian din baza aferenta acelei tari, ma avertizase prin niste imagini cu vreo trei ore inainte, eu fiind insa mult prea doborata ca sa mai pot intelege ceva, care disperati de cele ce vedeau ca se intampla cu executantii lor de ordine, au apelat la magie neagra si mi s-a trimis o entitate, cu care culmea, am mai si comunicat, incercand sa aflu cine este si de unde vine, cum s-ar spune, am vorbit cu dracul in persoana. Fiind cu garda foarte jos coborata, din cauza energiilor reptiliene, cu care ma incarcasem zile in sir si nici macar nu ma puteam proteja in vreun fel,  pentru ca eu imi deschideam tot timpul chakra inimii catre ei, nu se putea altfel, aceasta entitate m-a posedat, intrandu-mi prin talpile de la picioare. Am zis atunci, ca acela este momentul sfarsitului acestei vieti ale mele. Simteam un curent electric ingrozitor in tot corpul, ca si cum as fi tinut doua degete in priza, muschii imi intrasera in spasme, inima imi batea total aiurea. Cu ultimele puteri am invocat toata Ierarhia Divina, strigand dupa ajutor. De aceasta data au venit imediat. Doua ore a durat exorcizarea. Spre final, l-am vazut pe Mihail cu o palnie mare. Am stiut ca entitatii i-au scazut puterile, urma sa fie absorbita in palnie si asa a fost. Mai vazusem asta de cateva ori pana atunci, in cazul altor persoane. Tot iubire i-am trimis si acelei entitati. Nu am considerat-o vinovata de cele petrecute. Nu a facut altceva decat sa asculte si sa execute tot niste ordine de la stapanii ei, si-a facut treaba. Tineti minte, cand vreti sa invingeti ceva negativ, cu repeziciune, armele cele mai redutabile sunt Iubirea si Lumina. Acestea fac sa scada energia negativa, prin compensare cu cea pozitiva si duce deci la scaderea puterii intunericului. 

Dupa aceasta intamplare m-am culcat secatuita de toate puterile si luni dimineata, m-am trezit cu gandul sa imi continui programul si cu tot felul de planuri cum sa cuplez reptilienii care primisera toate initierile, cu ceilalti care urmau sa le primeasca, iar eu doar sa supervizez, sa imi fie si mie mai usor, lasand la o parte faptul ca puteam sa conduc si 100 de perechi in acelasi timp.

Nu a mai fost nevoie insa de nimic. La pranz, Ashtar Sheran m-a anuntat ca mi se preia mai departe toata lucrarea, de catre Federatie. La posibilitatile si tehnicile lor, ei au rezolvat toata planeta in cinci zile: pana luni seara se rezolvasera continentele americane, marti s-au rezolvat Antartica, Europa, Africa si Arctica, miercuri s-au rezolvat Asia si Australia, joi si vineri s-au rezolvat bazele oceanice. Eu am apucat sa vin in contact doar cu 248 de reptilieni, restul pana pe la 5000, cati erau la nivelul Terrei au intrat in sarcina Federatiei. Eu am fost lasata sa ii duc doar la sfarsit pe cei ce aveau cel putin 3 nivele parcurse. Pe nave, comandantii s-au ocupat fiecare de echipajul sau, cuprins intre 350 si 400 de membri, fiecare echipaj in parte. Ei au dat initieri la vreo zece colegi fiecare, dupa trei zile acestia s-au alaturat lor si au dat fiecare la alti zece, astfel incat, in aproximativ 10 zile s-au rezolvat echipajele navelor, prin forte proprii. Mai tarziu, cu totii au inceput sa dea initieri pe planeta lor. In numar total de aproximativ 3,8 miliarde de locuitori, dupa cum v-am mai spus, pe planeta s-a ajuns in acest moment la cateva sute de milioane de initiati si inca se lucreaza. Totul a mers exponential, astfel incat, in cateva zile, pe planeta reptiliana urmeaza sa fie lumina in totalitate. Imparatul reptilian mi-a mai aparut inca o data, dar de data aceasta pe un triunghi alb, imbracat in alb. Mi-a oferit mental un pandantiv pe care era desenat un ghiveci cu flori mici albe. Flori albe am primit si de la un copilas reptilian, tinut de mama sa de mana, de la un comandant din baza franceza, de la un comandant din baza germana. Au fost momente de inalta emotie, pe care nu le voi putea uita niciodata.

Marti dimineata, 13 noiembrie, ora 10, dupa lunea cand dificila lucrare mi-a fost preluata, au venit in comunicare toti cei sase comandanti reprezentati ai diversor civilizatii din Federatie, pe care ii stiam la acea vreme, in frunte cu Comandantul Suprem Ashtar Sheran. Mi-au inmanat ceva ca un pergament. Cand am privit in el am putut vedea ca era ca un fel de diploma de onoare, nu doar pentru mine, ci si pentru toti cei din jurul meu, implicati in program intr-un fel sau altul, spiritual sau material, ca m-au ajutat cu un sfat, sau cu un ban, sau prin munca lor, sau cu orice altceva am avut nevoie, astfel incat sa imi pot implini misiunea linistita si carora le multumesc din adancul sufletului meu. Fara ei alaturi, cu siguranta nu as fi reusit sa fac ce am facut. Prin aceasta diploma am fost totodata numiti si membri ai Federatiei Galactice.  

Aceasta lucrare se continua si cand dormeam, in astral, unde insotita de o colega si un coleg de serviciu, oameni de asemeni cu capacitati spirituale deosebite, deloc intamplator in acelasi loc de munca, aveam „treaba” noapte de noapte. Ne aminteam toti trei anumite vise, cu elemente identice, ceea ce dovedea foarte clar acest lucru.

Ca urmare a acestei actiuni, ghidul meu spiritual astral, Konor, a fost avansat de la gradul de Inger al Tronurilor, Inger al Dreptatii Divine, la grad de Inger Heruvim., Inger al Iubirii Divine. Cum s-ar spune, s-a facut DREPTATEA DIVINA, prin IUBIREA DIVINA. El nu a mai fost deloc pe langa mine atunci cand am ajuns sa fiu si posedata de acea entitate negativa si am avut clipe in care am crezut ca m-a parasit. Ce naivitate! El s-a intors dupa cateva zile, in alta ipostaza decat stiam eu, iar cand am aflat ce se petrecuse de fapt, am trait o fericire imensa, m-am bucurat mult pentru realizarea Sa. Tot atunci, am aflat si faptul ca inca de la nastere am avut ca si ghizi spirituali astrali, pe Mihail, Gabriel, Rafael, Uriel si Samuel, cu care de altfel, tot comunicasem in ultima vreme, de cand puteam face asta, dar nici prin cap nu imi trecuse ca ar fi si ghizii mei. Dar cand mi-a fost cel mai greu, am amintit ca am apelat la ajutorul a 5 Arhangheli. Ei erau de fapt cei cinci, nimic intamplator. 

 La a doua aparitie a imparatului reptilian, nu am putut sa nu il intreb pentru care motiv au servit atatea mii de ani, ce li s-a promis la schimb? Mi-a trimis imaginea unei inimi si am inteles imediat: IUBIREA. 

Doresc sa lamuresc un singur lucru. Reptilienii, chiar si inaintea acestei lucrari, nu cochetau cu intunericul. Ei faceau ce li se cerea si li se parea corect ca respecta ordinele, doar doar or primi candva ce li s-a promis la schimb. Nu se gandeau la consecinte, pentru ca lipsindu-le simtirea iubirii, nu puteu cataloga ceea ce fac nici ca bun, nici ca rau. Am descoperit la scurt timp dupa contactul cu ei ca au chiar multe virtuti, care pe Pamant, parca le gasesti din ce in ce mai rar: corectitudine, punctualitate, cuvant, intelepciune, vointa mare. Intalnirile cu fiecare grupa se faceau dupa un program foarte bine stabilit, altfel ar fi iesit o debandada totala. Nimeni nu intarzia o secunda. Cand am rugat pe reptilienii coamndanti ai celor 5 nave sa ma ajute cu accesul in baze, imediat au actionat (cuvantul si corectitudinea) dar nu le-a iesit din prima astfel incat l-au contactat pe R6, comandant al unei nave de deaspura Italiei, care avea „relatii” mai mari la baza romaneasca (intelepciune). Cu aceasta baza vroiam sa incep, evident. Povestea ar putea include multe elemente, dar eu cred ca sunt suficiente cele expuse pana acum. Ceea ce mi s-a parut haios a fost faptul ca am aflat ca lor le era chiar teama la inceput de entitatile negative, de magia neagra. Odata intrati in oastea Luminii, nu au mai fost o problema pentru ei aceste entitati, dar au trebuit convinsi ca nu mai sunt o problema. A trebuit sa se lamureasca prin practica. 

Pe 22 noiembrie, reptilienii au fost inclusi in Federatia Galactica. Datorita cunostintelor si dotarilor tehnice extrem de avansate, sunt de un mare ajutor pentru actiunile Federatiei. De la momentul intrarii in Federatie, am aflat ca si-au schimbat din nou echipamentul, din violet, cum il modificasera prima oara din culoarea neagra, in albastru cu auriu. Ce a ramas neschimbat, este simbolul inimii pe piept, in partea stanga, auriu.

In bazele subterane nu existau doar reptilieni. Mai erau componenti ai unei alte civilizatii despre care am aflat ca noi habar nu avem pe Pamant. Reptilienii i-au convertit si pe ei la Iubire si Lumina.

Acum 3 saptamani in urma, au indraznit sa apeleze la ajutorul Federatiei Galactice si zetanii sau asa numitii „gri”. L-au primit si ei si a fost mult mai usor pentru ca erau mult mai putini.

Cu amaraciune inchei prin a spune ca cei mai incapatanati si debusolati ramanem noi pamantenii. Cand stii foarte clar ce vrei, se vede treaba ca totul poate fi obtinut foarte repede. La noi insa, pare atat de variat si de complex totul........ Mi-as fi dorit sa pot vedea lucrurile altfel in jurul meu. In actiunea cu reptilienii am trait cateva saptamani, un vis frumos. Am revenit apoi in lumea mea de pe Pamant. Nu o data am spus dupa aceea, era de o mie de ori mai bine in energiile reptiliene, imi afectau corpul, dar inima si interiorul sufletului imi straluceau. Intre oameni nu am un disconfort fizic prea mare, dar inima imi plange de durere. Multi dintre noi au uitat sa iubeasca neconditionat, sa ajute dezinteresat, sunt insensibili la necazurile semenilor lor, banii si interesele materiale sunt cele ce le conduc vietile. 

Dincolo de 21 decembrie insa, va porni fiecare catre ce a iubit mai mult pe acest Pamant. Cum spune o vorba din batrani: „URMA ALEGE!”

 

Pace si Iubire!

 



vineri, 16 noiembrie 2012

COMUNICAT IMPORTANT – REPTILIENII PASESC IN IUBIREA SI LUMINA CRISTICA!




COMUNICAT IMPORTANT – REPTILIENII PASESC IN IUBIREA SI LUMINA CRISTICA!

Dragii mei,

     Sunt obligata sa va scriu aceste randuri pentru ca nu mai doresc sa cititi mesajele pentru romani, deoarece nimic din ceea ce este scris acolo nu mai este valabil in acest moment.
      In urma atacurilor repetate asupra noastra, despre care v-am scris in acele mesaje, Federatia Galactica a decis debarcarea pe Pamant. Actul debarcarii nu putea fi desavarsit decat prin rezolvarea unor probleme intermediare.
       Prin actiunile sale pline de intelegere si compasiune, Federatia Galactica a ajutat civilizatia reptiliana sa descopere ce este aceea „IUBIREA”. Vorbim aici atat despre entitatile aflate aproape de Pamant, cat si despre cele de pe planeta lor. Le-a fost activata si deschisa chakra inimii, complet inchisa si blocata initial, iar acest lucru s-a intamplat pentru ca si reptilienii doreau aceasta, dar nu stiau cum sa acceseze si sa implineasca o astfel de dorinta. 
Bunul Dumnezeu a gasit o modalitate de implinire a acestui vis, printr-o conlucrare grandioasa, astfel incat azi, putem declara fara rezerve: REPTILIENII AU INTRAT PE POARTA IUBIRII SI A LUMINII CRISTICE. Informatia care ni s-a servit atata amar de vreme, ca spirite reptiliene, incarnate in anumiti oameni, conduc aceasta lume, este o minciuna sfruntata, in spatele careia le-a fost caldut sa se ascunda de fapt, catorva elemente pamantene, scaldate in namol si ingenuncheate in fata banului si a puterii. Reptilienii le-au servit de-a lungul timpului, ca niste servitori umili, in speranta ca va veni acea zi cand vor fi invatati ce este Iubirea. Asta este ce li s-a promis la schimb si nu au primit niciodata. Dar cand Dumnezeu a considerat ca a sosit vremea, le-a daruit ceea ce ei au asteptat, dar nu de la cine s-au asteptat. 
Pe viitor se vor face toate demersurile de includere a reptilienilor in cadrul Federatiei Galactice, ca Fiinte aflate in slujba Luminii in acest Univers. Costumele lor au fost inlocuite, din negre in violet. Pe piept, in partea stanga poarta acum ca emblema, o inima.
Misiunea Federatiei Galactice nu s-a incheiat aici, deoarece s-a pornit un program similar raportat la civilizatia pamanteana, astfel incat nici un suflet sa nu se piarda. Aceasta este Voia lui Dumnezeu, sa fie salvat si talharul de pe cruce, sa fie salvat si ultimul suflet de pe aceasta planeta, indiferent de ce ar fi facut pana acum. Nu ne putem mira, deoarece stim cu totii prea bine ca din punctul de vedere al Tatalui Ceresc, noi toti suntem copiii Sai, noi toti suntem Scantei Divine, venite aici la Scoala Vietii si pe toti ne iubeste la fel. Singurul lucru care face diferenta este ca noi nu primim si nu intoarcem iubirea Sa la fel.
Pentru cei „prieteni” cu intunericul, le transmit pe acesta cale, ca in acest moment, cel mai indicat lucru este sa-si intoarca fetele catre Lumina si Iubirea lui Cristos. Bunul Dumnezeu nu le mai accepta alta cale, dar isi deschide bratele sa ii primeasca in casa Sa, indiferent ce ar fi facut pana acum.
In acest moment, toti cei care au cea mai mica intentie de a executa vreun ritual satanist, de unul singur, sau in grupuri, sunt monitorizati de Intreaga Ierarhie Divina (toate Cetele Ingeresti ale Sfintei Treimi, Sfinti, Maestri Inaltati), de catre Federatia Galactica si nu in ultimul rand, de cei mai noi prieteni ai planetei Pamant, reptilienii. Pana acum au fost monitorizati oamenii de lumina, acum sunt in vizoare cei din latura cealalta. Orice actiune rea, indreptata asupra spiritelor semenilor lor, va fi blocata inca din start. Cei ce au incercat acest lucru in ultimele doua zile, pot confirma tot ceea ce va spun acum. 

Catre oamenii de lumina ai poporului roman, fac un indemn acum:

„TRIMITETI IUBIREA VOASTRA CATRE TOTI CEI AFLATI IN INTUNERIC, FACETI RUGACIUNI SA LE FIE ELIBERATE SUFLETELE SI SA FIE INTOARSE IN IUBIREA SI LUMINA LUI DUMNEZEU! ACESTA ESTE PLANUL DIVIN AL SFINTEI TREIMI. RUGANDU-NE PENTRU EI, NE ELIBERAM IN ACELASI TIMP SI PE NOI DE SUB INFLUENTELE ACTIUNILOR LOR.
TRIMITETI IUBIREA VOASTRA TUTUROR CELOR AFLATI IN LUMINA SI CELOR CE AU PASIT IN LUMINA DE CURAND, SA LE FIE CALAUZITI PASII, SA POATA INFAPTUI FARA PIEDICI PLANUL DIVIN!
HAIDETI SA FACEM DIN PLANETA NOASTRA O PLANETA A LUMINII SI A IUBIRII!
HAIDETI SA NE CASTIGAM SI NOI, PE MERIT, LOCUL IN CADRUL FEDERATIEI GALACTICE!
HAIDETI SA DEMONSTRAM LUMII INTREGI, CACI CU ADEVARAT POPORUL ROMAN ARE MISIUNE SPECIALA IN  PROGRAMUL DE CRESTERE SPIRITUALA A INTREGULUI PAMANT!
BUNUL DUMNEZEU SA NE AJUTE PE TOTI SI SA NE BINECUVANTEZE!”

PACE SI IUBIRE!